Jak działa tlenoterapia hiperbaryczna na dzieci z MPD? – efekty Zosi

Jak działa tlenoterapia hiperbaryczna na dzieci z MPD? – efekty Zosi

Wśród rodziców dzieci z zaburzeniami neurorozwojowymi krąży wiele mitów odnośnie tlenoterapii hiperbarycznej. Jednym z nich jest przekonanie, że tlenoterapię hiperbaryczną należy stosować cały czas, aby efekty terapii się utrzymały. Nie jest to prawdą! Po zakończonej serii HBOT efekty pozostaną z Wami na zawsze. Według światowych zaleceń terapię można powtarzać co roku do momentu uzyskania satysfakcjonujących pacjenta efektów leczenia.

Przedstawiamy Wam Zosię wraz z mamą Joanną. Nasza mała pacjentka ukończyła pakiet 40 HBOT w Centrum TLENmedica w Kaliszu. Nie jest to pierwszy raz, gdy chora na Mózgowe Porażenie Dziecięce (MPD) dziewczynka korzysta z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej.
Podczas tej serii zabiegów udało nam się m.in. zwiększyć sprawność ruchową Zosi, dzięki czemu może bardziej broić ze swoją starszą siostrzyczką. 😉 Poprawie uległy umiejętności językowe, dziewczynka mówi więcej i płynniej.


W trakcie terapii HBOT pobudza przemiany regeneracyjne organizmu, ale jej pozytywny wpływ nadal trwa. Dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne pozytywne skutki hiperbarii tlenowej! 

 

Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej TLENmedica
www.tlenmedica.com.pl
Wrocław 533 553 073
Kalisz 505 925 200

About Author

pl_PL
en_US pl_PL