Leczenie zmian zwyrodnieniowych w Centrum TLENmedica – historia Pani Lidi.

Leczenie zmian zwyrodnieniowych w Centrum TLENmedica – historia Pani Lidi.

Czy wiecie, że u ponad 80% osób po 55 roku życia występują zmiany zwyrodnieniowe stawów Jak wspomóc regenerację organizmu i zmniejszyć odczucia bólowe👵🧓👴

W okresie wakacyjnym z zabiegów w Centrum TLENmedica we Wrocławiu skorzystała 69-letnia Pani Lidia. Pacjentka zmaga się ze zmianami zwyrodnieniowymi kolan, kręgosłupa oraz obu nadgarstków. Odpowiednio dobrane parametry umożliwiły jej skorzystanie z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej pomimo nadciśnienia i astmy.

Efekty zabiegów w medycznej komorze hiperbarycznej pojawiły się bardzo szybko. Po 2 HBOT Pani Lidia zauważyła u siebie znaczną poprawę samopoczucia.
🔹 W ciągu kolejnych 7 HBOT całkowicie ustały bóle kolan, pleców i prawego nadgarstka. Drugi nadgarstek był odczuwalny bardzo delikatnie. Wykonanie przysiadu nie przysparzało Pani Lidi najmniejszego problemu. Brak bólu i poprawa ruchomości stawów przywróciły radość z pracy na działce. Mimo zwiększonej aktywności fizycznej nie odczuwała zmęczenia.

🔹Po 13 HBOT pacjentka zauważyła, że zwiększyła jej się wydolność oddechowa. Bez zadyszki mogła wejść na 1-2 piętro po schodach.

🔹Po 17 HBOT przebiegła bardzo szybko dystans ok 100 m do autobusu i szczęśliwa stwierdziła, że wcale jej to nie zmęczyło.

W ciągu 20 zabiegów w komorze hiperbarycznej u Pani Lidii wystąpiły zmiany regeneracyjne całego organizmu, dzięki którym jakość jej życia zdecydowanie się poprawiła. 😊

 

Zadzwoń i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji telefonicznej ze specjalistą Centrum TLENmedica. ☎️

 

Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej TLENmedica
www.tlenmedica.com.pl
Wrocław 533 553 073
Kępno 888 608 110

About Author

pl_PL
en_US pl_PL